Dla firmy Juwentus - jednej z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Systemy Alarmowe
Miejsce pracy: Warszawa Łódź Katowice Poznań Gdańsk Wrocław Kraków

MILE WIDZIANE OSOBY, KTÓRE ZAJMOWAŁY SIĘ SPRZEDAŻĄ TELEWIZJI KABLOWEJ

BĘDZIE DO CIEBIE NALEŻAŁO:
 • aktywne prowadzenie działań handlowych na określonym obszarze (praca w terenie)
 • osobiste i telefoniczne kontakty z potencjalnymi kontrahentami np. właścicielami domków jednorodzinnych, biur, lokali handlowo-usługowych itp.
 • doradztwo i opieka nad bazą klientów
 • współpraca z działem technicznym przy planowaniu i koordynowaniu instalacji oraz przygotowywaniu ofert na duże projekty
 • realizowanie celów sprzedażowych 
CZEGO OCZEKUJEMY:
 • dążenia do uzyskiwania coraz wyższych zarobków
 • chęci do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji (nasi przedstawiciele są dla klientów bardziej konsultantami i partnerami biznesowymi)
 • mile widziane będzie wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży (bezpośredniej, telefonicznej) lub obsłudze klienta
OFERUJEMY:
 • system cyklicznych szkoleń dostarczających szeroką wiedzę produktową i rozwijających umiejętność pracy z klientem
 • możliwość zbudowania własnej bazy klientów, którzy z czasem sami „pracują na wynik” (efekt śnieżnej kuli)
 • podstawowe zagwarantowane: wynagrodzenie miesięczne od 2 500 zł netto (do negocjacji) co daje od 30 000 zł netto rocznie plus atrakcyjny system prowizyjny do nieograniczona suma z możliwością realizacji sprzedaży w kilku obszarach (różnorodność produktów i usług)
 • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę + narzędzia pracy
 • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018,  Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017
 • możliwość awansu w dużej organizacji 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez link:

APLIKUJ

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus
(tj. „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91.
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod@juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Dane kontaktowe:

Juwentus
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
 
praca-przedstawiciele.pl