Szukamy osoby z dużymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz z doświadczeniem na stanowiskach sprzedażowych
Przedstawiciel handlowy kawy z doświadczeniem kawa ekspresy HORECA, OCS
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Szukamy osoby z dużymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz z doświadczeniem na stanowiskach sprzedażowych, najlepiej z rynku HoReCa, OCS.
 
Konieczne umiejętności baristyczne/podstawowa znajomość obsługi ekspresów automatycznych.
Forma współpracy do ustalenia (UoP/UZ/B2B) podstawa + prowizja z naprawdę dużym potencjałem. W zależności od doświadczenia stawka do negocjacji. Po okresie próbnym zapewniamy samochód służbowy,
 
O nas
 
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem znanej zagranicznej marki kawy. Na rynku polskim pojawiliśmy się dwa lata temu i w związku ze świetnym przyjęciem naszych produktów poszukujemy kolejnego handlowca. Rozwijamy się na terenie Polski południowej, jesteśmy już obecni w województwach śląskim, małopolskim i podkarpackim, świętokrzyskim, zachodnio-pomorskim i mazowieckim. Obecnie poszukujemy osoby z województwa dolnośląskiego.
 
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
 
Zapraszamy do współpracy!
Dane kontaktowe:

adres e-mail: biuro@bou.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
 
praca-przedstawiciele.pl