O NAS
Jesteśmy obecni na rynku Polskim od 2004 roku. Naszą pasją i powołaniem jest dostarczanie ciekawych i wykwalifikowanych pracowników do naszych Klientów. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele ciekawych i zarazem bardzo trudnych projektów i możemy się pochwalić wysoką satysfakcją naszych Klientów. W naszym portfolio jest wiele ciekawych i kluczowych Firm funkcjonujących na rynku Polskim a będących jednymi z głównych graczy na rynku. Nasze portfolio Zleceniobiorców cały czas rośnie i dynamicznie rozwija się.
To co nas wyróżnia to:
profesjonalizm,
skuteczność,
sumienność,
doświadczenie,
szybkość działania.
Ponieważ permanentnie się rozwijamy i zwiększamy nasze horyzonty biznesowe proponujemy Państwu współpracę w zakresie naszego profesjonalnego wsparcia w dziedzinie rekrutacji w każdym obszarze rynkowym w jakim Państwo obecnie potrzebujecie wsparcia.


Dziś po kilku latach permanentnego rozwoju, Przedstawiciele.pl to uznana marka, kojarzona z rzetelnością, solidnością oraz profesjonalizmem. Doświadczony zespół służy radą i pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniej i korzystnej dla Państwa oferty.
Zleć rekrutację strzałki