Dyrektor Sprzedaży

Szczegóły zadania

  • Typ stanowiska Dyrektor
  • Doświadczenie w latach 2 Lata
  • Wykształcenie Wyższe

Opis pracy

Dla naszego Klienta firmy, która jest prężnie działającą polską firmą na rynku zasilania gwarantowanego, sterowania napędami oraz odnawialnych źródeł energii poszukujemy specjalisty na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży

Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie i motywowanie zespołu

  • Opracowanie, wdrożenie i realizacja strategii biznesowej oraz planów sprzedaży dla kanału B2B

  • Zarządzanie i rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego

  • Współpraca i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy poprzez budowanie partnerstwa biznesowego

  • Wspieranie procesów pozyskiwania nowych klientów

  • Zarządzanie projektami i współpraca z innymi działami firmy w obszarze optymalizacji modelu współpracy

  • Odpowiedzialność za wynik sprzedaży

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie sprzedaży w branży B2B (branża techniczna, budowlana, automatyka, energetyka lub pokrewne)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym na stanowisku dyrektora, umiejętność budowania systemów motywacyjnych dla działu sprzedaży

  • Wiedza z zakresu energetyki, budownictwa, technologii, automatyki lub przemysłu  będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych

  • Zdolności organizacyjne, nastawienie na wyniki, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki techniczne

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę

  • Wynagrodzenie połączone z wynikami pracy

  • Budynek nowo wybudowany, nowoczesny, oddany w 2020 roku, parking przy budynku

  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny w grupie LUX-MED, wczasy pod gruszą, dopłaty świąteczne, grupowe ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane, spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie CV na adres: k.piatek@rbsolutions.pl

Wymagane umiejętności