Handlowiec – praca w biurze w dziale sprzedaży

  • Pełny etat
  • Kraków, małopolskie Zobacz na mapie
  • AKTIM Sp. z o.o. opublikowane 1 tydzień temu
  • Wysłano : 8 czerwca, 2021 -Przyjmowanie wniosków
  • Wynagrodzenie:3,000.00zł - 5,000.00zł / netto

Szczegóły zadania

  • Typ stanowiska Specjalista
  • Doświadczenie w latach Mniej niż rok
  • Wykształcenie Średnie

Opis pracy

Firma zajmuje się importem i eksportem części do maszyn i urządzeń.

Stanowisko: Inżynier sprzedaży

Oczekiwania:

  • Wykształcenie: techniczne średnie, techniczne wyższe
  • Znajomość angielskiego w stopniu ponad podstawowym, co najmniej B2
  • Znajomość programów Word, Excel

Oferujemy:

  • Praca w godz. 8-16, Pon. – Piątek
  • Praca w biurze w dziale sprzedaży zagranicznej
  • Wynagrodzenie brutto: 3000 -5000 PLN,
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowo: dodatek do urlopu „pod gruszą”, bonus jubileuszowy co 5 lat

Więcej informacji o firmie na: www.aktim.com.pl

Adres e-mail: aaa@aktim.com.pl

Wymagane umiejętności