Inżynier Sprzedaży

Szczegóły zadania

  • Typ stanowiska Specjalista
  • Doświadczenie w latach 2 Lata
  • Wykształcenie Wyższe

Opis pracy

IGE+XAO Polska sp. z o.o. producent i dostawca innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki oraz wiązek kablowych zatrudni na umowę o pracę:

Inżyniera Sprzedaży

do sprzedaży oprogramowania na terenie Polski Centralnej – województwa łódzkie, podlaskie, mazowieckie i świętokrzyskie

Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należy:

    • Doradztwo i sprzedaż produktów oraz usług oferowanych przez grupę IGE+XAO oraz osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Sporządzanie ofert oraz kalkulacji
    • Prowadzenie, uzupełnianie i rozbudowywanie baz danych klientów
    • Raportowanie do Szefa Działu Sprzedaży
    • Rozwijanie i pielęgnowanie relacji z klientami oraz dbanie o wysoki poziom ich satysfakcji poprzez regularny kontakt, sprawną obsługę zamówień i zapewnienie wsparcia technicznegoNawiązywanie kontaktów z nowymi i potencjalnymi klientami
    • Prowadzenie prezentacji i udział w wydarzeniach branżowych
    • Praca w systemie home office

Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne – elektrotechnika/automatyka lub pokrewne – warunek konieczny
    • Mile widziane 2 – 5 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży oprogramowania, obsłudze klienta lub w pracy z oprogramowaniem CAD (CATIA, NX, AutoCAD, ProE, SOLIDWORKS, CAD, PLM / PDM)
    • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy z programem typu CAD elektryczny oraz doświadczenie w sprzedaży dla strategicznych klientów
    • Zapał do pracy oraz wytrwałość w dążeniu do celu
    • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
    • Znajomość Microsoft Office
    • Czynne prawo jazdy
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych do klientów – ok. 65% czasu pracy
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Umiejętność pracy w strukturze zespołu sprzedażowego poprzez dzielenie się najlepszymi praktykami i uczenie się od innych

Uprzejmie zapraszamy do aplikowania również kandydatów, którzy nie spełniają wszystkich wymienionych wymagań, wiedząc, ze wiele umiejętności i kompetencji nabywa się wraz z doświadczeniem życiowym

Oferujemy:

    • Umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie
    • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • Rozwój zawodowy obejmujący m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Dostęp do najnowszych osiągnięć branży teleinformatycznej
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, kursy językowe, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku)

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać e-mailem.

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagane umiejętności