Inżynier sprzedaży ds. chillerów

Szczegóły zadania

  • Typ stanowiska Specjalista
  • Doświadczenie w latach 2 Lata
  • Wykształcenie Wyższe

Opis pracy

Dla naszego Klienta firmy

Centrum Elektroniki Stosowanej CES sp. z o.o.

która jest prężnie działającą polską firmą na rynku zasilania gwarantowanego, sterowania napędami oraz odnawialnych źródeł energii poszukujemy specjalistów.

OPIS STANOWISKA

  • sprzedaż chillerów absorbcyjnych – aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i zamówień na terenie całej Polski
  • oferowanie klientom rozwiązań w oparciu o chillery (np. pomoc w wyborze optymalnego urządzenia do danego zadania, pomoc w dopasowaniu chillera w miejsce starego rozwiązania, zaoferowanie kompletnego rozwiązania z układem sterowania, armaturą itp.)
  • obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie oferowanych wyrobów
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych, nadzór nad realizacją zamówień
  • monitorowanie działań konkurencji
  • Zamawianie towaru na potrzeby realizacji zleceń.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy urządzeń technologicznych takich jak chillery, kotły gazowe, wytwornice pary, armatura ciepłownicza lub wodociągowa dla klientów przemysłowych.
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • obsługa pakietu Office na poziomie biegłym
  • posługiwanie się programem typu CAD w zakresie umiejętności wyświetlania i wydrukowania projektu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

OCZEKIWANIA

  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • mobilność, dyspozycyjność,

FIRMA OFERUJE:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia od zysku – no limit
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Wsparcie techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny w grupie LUX-MED, wczasy pod gruszą, dopłaty świąteczne, grupowe ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: k.piatek@rbsolutions.pl

Wymagane umiejętności

Powiązane prace