Slodkie Upominki

  • Linki społecznościowe:

Przegląd

  • Branże Marketing/Reklama/PR
  • Opublikowane oferty pracy 1

Opis Firmy

Marka Slodkie jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie. Stosujemy najwyższe standardy produkcji i zintegrowany system kontroli jakości, dostarczając na rynek produkty o wysokiej jakości.

Pragnąc potwierdzić wiarygodność podejmowanych działań projakościowych wdrożyliśmy System International Featured Standard (IFS Food). Gwarantuje on najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności i powtarzalną jakość oferowanych produktów.

Standardowa oferta Marki Slodkie – firmy specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych w formie słodkich gadżetów – obejmuje około 300 produktów, począwszy od cukierków, pastylek, drażetek, gum do żucia, poprzez lizaki, ciastka, czekoladki, aż po ręcznie wytwarzane praliny oraz trufle. Oferta słodyczy firmowych z logo jest jednak cały czas aktualizowana i uzupełniana o nowe projekty i rozwiązania. Wszystkie produkty dostępne w ofercie od początku do końca są projektowane, wytwarzane lub konfekcjonowane przez naszą firmę. Tak kompleksowa obsługa Klienta jest możliwa dzięki temu, że firma posiada własny park maszynowy do wytwarzania opakowań i konfekcjonowania słodyczy, słodkich gadżetów, własny park maszyn drukujących (tampodruk, flexodruk, druk cyfrowy), studio 3D, urządzenia do unikalnej technologii produkcji form do odlewania czekolady, własny zakład produkcji czekolady. Wszystkie oferowane przez nas upominki firmowe będą wspaniałym gadżetem reklamowym dla najbardziej wymagających klientów.

Zdjęcia biurowe